Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

İnternet sitemize hoş geldiniz. Eğer bu siteyi kullanırsanız, aşağıdaki yasal kullanım  koşullarına uymayı ve bu koşullara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuzdur. Bu yasal koşulların herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayınız.

  

Telif Hakkı

 

Bu internet sitesindeki  bilgilerin, görsel unsurları, içeriği,şablonu,tasarım ve site içindeki tüm dokümanların  ve düzenlenmelerin telif hakları, izin alınmaksızın kopyalanamaz,başka yere taşınamaz,alıntı yapılamaz, internet yada başka bir şekilde yayınlanamaz. Telif hakları Narin Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limitet Şirketine aittir. Bu siteden edinilen bilgiler, sadece bilgilenme amacıyla kullanılabilirler. Bilgiler,  yazılı izin alınmadan dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Sorumluluk Sınırları  

Bu sitenin sayfalarının içeriği sizin genel bilgilendirilmeniz ve kullanımınız içindir., Narin Gıda İnş.Tur. San.Tic.Ltd.Şti  bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişimizin, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeni ile bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten bu nedenle doğabilecek zarardan Narin Gıda İnş.Tur. San.Tic.Ltd.Şti  kesinlikle sorumlu değildir. Herhangi bir bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir.

Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Narin Gıda ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmaz.

 

Bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Narin Gıda İnş.Tur. San.Tic.Ltd.Şti. aittir. Bilgiler, Narin Gıda İnş.Tur. San.Tic.Ltd.Şti'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

 Narin Gıda İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti bu sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

İnternet aracılığı ile Narin Gıda İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti'ne ilettiğiniz her türlü bilginin (her türlü yorum, öneri, fikir, grafik, v.b. dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı, fikri mülkiyet hukukundan tüm hak ve yetkileri Narin Gıda İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti 'ne geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgilerin Narin Gıda İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti  tarafından gizli tutulması zorunlu değildir.