Hakkımızda

1998 yılında orta çaplı bir müteşebbis olarak ticaret hayatına başlayan Teknocell Bilişim ve Dış. Tic.Ltd.Şti . 2005 yılından itibaren şirketleşerek cep telefonu ve aksesuarları ithalatı alanında giderek büyümüş, sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak bugünlere başarılı adımlarla gelmiştir.

    İçinde bulunduğumuz iletişim çağında, mobil iletişim sektörünün her kademesinde başarılı olmamızın en büyük nedenlerinden biri;"koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak" hedefinin birinci önceliğimiz olmasıdır. Ülkemiz insanına iletişim alanında en son teknoloji ürünlerini, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunmak her zaman ana hedeflerimizden biri olmuştur.

   Teknocell Bilişim ve Dış. Tic.Ltd.Şti. yasal ve hukuki yükümlülüklerine ek olarak etik prensipler içeren bir firma kültürüne sahiptir.  Müşterilerimizin  güvenini sarsmadan uzun yıllar birlikte çalışmak, ürünleri en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmak her zaman asıl amacımız olmuştur.

Teknocell Bilişim ve Dış. Tic.Ltd.Şti. ithalatını yaptığı Cep telefonları aksesuarlarının yanı sıra DaKong aksesuarlarının da Türkiye’de tek satış yetkilisidir.